Kilic Doğaltaş

Kurumsal


Denizli kuruluşlu olan firmamız tüm uzmanlık alanını doğal taş üzerine istinsah ederek, yenilikçi alt yapısıyla hizmet vermektedir.  Doğal taşların incelikli görüntüsü ve dayanıklı hacmiyle dekorasyon ve inşaat alanında yaratıcı ürünler sunmaya devam etmekteyiz. 

Tamamıyla doğanın zengin kaynaklarını kullanarak meydana getirilen ürünlerimizle müşterilerimize hayallerindeki ihtişamı vaat ediyoruz.  Uzun ömürlü doğal taşların her iklime uyum sağlayan özelliği, sade ve zarif görüntüsüyle mekanlarınıza yeni bir soluk kazandırma fırsatını müşterilerimize sunuyoruz. 

Birinci sınıf ürün kalitemizin yanı sıra çevre dostu niteliklerimizle nesiller boyu sürecek bir vizyonla üretmeye devam ediyoruz.  Dünya üzerinde yer alan doğal taş rezervlerini değerli müşterilerimizde buluşturmak amacıyla bütün bilgi ve deneyim tecrübemizi kullanıyoruz. Uzun ömürlü olduğu kadar bakım gerektirmeyen doğal taşın mucizevi güzelliğini Kılıç Doğaltaş'da bulabilir, yaşam alanlarınızı tarzınıza göre yeniden şekillendirebilirsiniz…

marbre, travertin